FANDOM


Wróć

Fallen Lunard Castle


Lunard


Dostępny od levelu 42. Dość ciężki i skomplikowany na ten level. Samodzielnie raczej dopiero tak w okolicach 50+, chcąc robić wcześniej - w tym celu zalecam party. Tutaj jest jeszcze mniej kolorowo niż na Oberon's Haven. Trzeba pochodzić kilka czy nawet kilkanaście razy aby poznać wszelkie możliwe triki na łatwiejsze pokonanie mobów i bossów. Zwłaszcza końcowy boss w postaci sporego i ziejącego ogniem smoka jest dość męczący do pokonania, ale kilka wycieczek z dobrymi i doświadczonymi graczami pozwoli wam poznać tajniki prowadzące do szybszego i mniej bolesnego finiszu.Do wejścia na Fallen Lunard Castle Hell potrzeba mieć wejściówkę Hell Ticket Fallen Lunard Castle.

Lunard ticket


Wymienia się u Teleporterki za 10 sztuk Hell Piece: Fallen Lunard Castle, opłata za wymianę to 500 g.

Lunard piece


Za ukończenie Fallen Lunard Castle Hell otrzymujemy losową ilość zielonych kulek, zwanych Chaotic Nethershards.

ShardKulki posłużą nam do wymiany na Hell Perfect set. Jeżeli robimy Hell samodzielnie wszystkie kulki jakie zdobędziemy są nasze. Jeżeli jesteśmy w party zbieranie kulek jest sprawą umowną, ponieważ odbywa się losowanie. Przy podnoszeniu każdej kolejnej kulki pojawia się okienko z dwiema opcjami do wyboru Join i Abandon. Po wybraniu Join bierzemy udział w losowaniu. W zależności od liczby jaką wylosuje nam system - jeśli nasza będzie najwyższa kulki trafiają do nas, jeżeli nie dostanie je osoba która wylosowała wyższą liczbę od naszej. Taka mini ruletka. Po wybraniu opcji Abandon wykluczamy się automatycznie z losowania i nie dostajemy nic. Pamiętajmy idąc w party dogadajmy się przed instancją w sprawie podnoszenia kulek, ponieważ zdarzały się przypadki małych i dużych konfliktów z tym związanych :)


Kulki wypadają z ostatniego zabitego Bossa oraz ze skrzynki, która widoczna jest na mini-mapie.


Na 47 lvl dostępny jest set Fallen Lunard Castle:

- Fighter (Head, Shoulders, Chestpiece, Legs, Hands, Feet)

- Hunter (Head, Shoulders, Chestpiece, Legs, Hands, Feet)

- Shaman (Head, Shoulders, Chestpiece, Legs, Hands, Feet)

- Witchblade (Head, Shoulders, Chestpiece, Legs, Hands, Feet)


Każda część setu potrzebuje 85 sztuk Chaotic Nethershards


Potrzebujemy łącznie 510 sztuk Chaotic Nethershards aby móc uzyskać kompletny set grade Perfect na 47 lvl. Oczywiście możemy wymieniać sobie części stopniowo lub jeśli wolimy uzbierać całość potrzebnych kulek i wymienić od razu cały set. 


Skompletowanie 2, 4 lub 6 części danego setu daje nam bonusy do statystyk i skilli.


...opracowanie by Mithy...