FANDOM


Wróć


God's Calling Hell


Gods


Dostępny od levelu 50. Chwilowo na temat przebiegu tej instancji nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ jeszcze tam nie byłam. Widziałam tylko filmiki na YouTube. Jak dla mnie niezła tam masakra się odbywa. Trzeba chyba mieć armor z platyny a broń z tytanu aby jakoś tam wytrzymać. Kiedyś zapewne tam pójdę, pozwiedzam, może nawet uda mi się jakimś cudem przeżyć. Dopiero wtedy zamieszczę obszerniejszą relację. Teraz tylko opiszę to co wiem.Do wejścia na God's Calling Hell potrzeba mieć wejściówkę Hell Ticket: God's Calling.

Gods ticket


Wymienia się u Teleporterki za 20 sztuk Hell Piece: God's Calling, opłata za wymianę to 500 g.

Gods piece


Za ukończenie God's Calling Hell otrzymujemy losową ilość zielonych kulek. Kulki posłużą nam do wymiany na Hell Perfect set. Jeżeli robimy Hell samodzielnie wszystkie kulki jakie nam wypadną są nasze. Jeżeli jesteśmy w party zbieranie kulek jest sprawą umowną, ponieważ odbywa się losowanie. Przy podnoszeniu każdej kolejnej kulki pojawia się okienko z dwiema opcjami do wyboru Join i Abandon. Po wybraniu Join bierzemy udział w losowaniu. W zależności od liczby jaką wylosuje nam system - jeśli nasza będzie najwyższa kulki trafiają do nas, jeżeli nie dostanie je osoba która wylosowała wyższą liczbę od naszej. Taka mini ruletka. Po wybraniu opcji Abandon wykluczamy się automatycznie z losowania i nie dostajemy nic. Pamiętajmy idąc w party dogadajmy się przed instancją w sprawie podnoszenia kulek, ponieważ zdarzały się przypadki małych i dużych konfliktów z tym związanych :)


Kulki wypadają z ostatniego zabitego Bossa oraz ze skrzynki, która widoczna jest na mini-mapie.Na tym Hellu jest już trochę trudniej jeśli idzie o zbieranie kulek. Mianowicie tutaj podzielono kulki na dwa rodzaje. Zbieramy zatem:Shard
Nether Soulshards
Shard
Nether Spiritshards
Losowość w ilości i rodzaju jest dośc spora. Nigdy nie wiadomo ile i jakie kulki uzbieramy. Czemu są dwa rodzaje ? Tym razem w setach z God's Calling Hell nastąpił podział:


  • kulki Nether Soulshards potrzebne są do wymiany: Head, Shoulders, Hands
  • kulki Nether Spiritshards potrzebne są do wymiany: Chestpiece, Legs, Feet


Również ilość kulek na każdą część setu uległa tutaj zmianie (poniższe ilości są takie same dla wszystkich setów):


Część setu Rodzaj kulek Ilość kulek
Head Nether Soulshards 170
Shoulders Nether Soulshards 150
Chestpiece Nether Spiritshards 220
Legs Nether Spiritshards 190
Hands Nether Soulshards 140
Feet Nether Spiritshards 130


Łącznie potrzeba będzie 1000 sztuk na cały set, więc jak widać jest to przygoda dla wytrwałych :)


Z setami też zostało inaczej rozwiązane. Poprzednie dwa sety Hell były bardziej ogólne. Wszystkie klasy Figtera / Huntera / Shamana / Witchblade'a miały swój wspólny jeden set. W setach z God's Calling Hell zostało to rozwiązane bardziej szczegółowo. I tak:


1. Fighter - ma oddzielne sety dla:


2. Hunter - ma oddzielne sety dla:


3. Shaman - ma oddzielne sety dla:


4. Wtchblade - ma oddzielne sety dla:Tak samo jak w pozostałych setach z Hell skompletowanie 2, 4 lub 6 części danego setu daje nam bonusy do statystyk i skilli....opracowano by Mithy...