FANDOM


Wróć


Kiedy nauczymy się danej profesji mamy ją na levelu 1. Poziomy crafta podnosimy poprzez wytwarzanie itiemów. Im więcej będziemy tworzyć tym szybciej będziemy zdobywać kolejne jego poziomy. Kiedy osiągniemy 10 lvl profesji nie będziemy mogli dalej craftować dopóki nie wykupimy "świadectwa" pozwalającego nam kształcić się na wyższe levele.

No craft 10


Zrobiliśmy 10 lvl w Artisan Crafting i jeśli chcemy craftować dalej pojawia nam się informacja iż musimy podnieść swoje kwalifikacje. Oczywiście za drobną opłatą :) W tym celu udajemy się do swojego Artisan Szefa w Workshopie, wywołujemy okno dialogowe i wciskamy opcję (w tym przypadku) Learn Alchemy. Pokazuje nam się okienko (znane nam już z procesu "jak nauczyć się danej profesji") tylko, że teraz zamiast nazwy Apprentice "praktykant" widnieje nazwa Journeyman co można przetłumaczyć jako "czeladnik" czyli kolejny poziom wtajemniczenia:

Learn 10 lvl

Wybieramy opcję Journeyman Alchemist i mamy następną informację, że za podniesienie poziomu trzeba będzie zapłacić 5k golda. Wyboru nie mamy więc płacimy. Dajemy Approve:

10 lvl 5k

Potem następuje małe "taaaa daaa" i mamy oto:

10 lvl yea


Dzięki naszym 5k golda właśnie przeszliśmy na kolejny poziom nauki. Level został odblokowany i możemy ruszać dalej z naszym craftem.


Kolejna opłata czekać nas będzie na 25 lvl crafta. Postępujemy dokładnie tak samo jak powyżej. Opłata będzie jednak większa, tym razem wyniesie 45k golda.

25 adept

Po zatwierdzeniu dostaniemy takie info:

25 adept koniec


Na kolejnych poziomach nie trzeba już płacić. Na 50 levelu naszej profesji dostaniemy tylko legendę informującą nas iż otrzymaliśmy tytuł Master Artisan.


Wróć

...opracowanie by Mithy...